Strona główna Sport Orkan szykuje się do ligi

Orkan szykuje się do ligi

100
0
PODZIEL SIĘ
PIŁKA NOŻNA Jeszcze dwa lata temu Sochaczew był reprezentowany w rozgrywkach ligowych przez trzy drużyny. W nadchodzącym sezonie groziło, że nasze miasto pozostanie bez drużyny seniorów.
O kryzysie w Bzurze było głośno. W jego cieniu Orkan toczył walkę o przetrwanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że drużyna z ulicy Warszawskiej zbierze skład i postara się powalczyć w Płockiej Klasie B. W pierwszym swoim meczu sparingowym Orkan przegrał z Rawką Bolimów. Drużyny urządziły sobie ostre strzelanie. Bramkarze aż jedenaście razy musieli wyjmować piłkę z siatek. Sochaczewianie dobrze zagrali w pierwszej połowie. Po przerwie zabrakło zdrowia i rywale przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Orkan ma w planach rozegranie jeszcze trzech meczów kontrolnych. Rywalami będą zespoły Partyzanta Leszno (13.08), Spójni Mała Wieś (20.08) oraz Guzovii Guzów (22.08).
Orkan – Rawka Bolimów 5:6 (4:2)
gole: Cezary Czarnecki (2), Jakub Sobieraj (2), Krystian Rafalski.
skład: Antoni Gomza – Robert Kołodziejczak, Arkadiusz Widyński, Sebastian Balcerzak, Przemysław Adamiak, Cezary Czarnecki, Krystian Rafalski, Marcel Łańczak, Kamil Jeznach, Ernest Dzięcioł, Alan Baliński, Bartłomiej Pęsiek, Jakub Sobieraj, oraz czterech testowanych piłkarzy
Tomasz Ertman
Fot Mudin
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDołożyli trzecie złoto
Następny artykułSparingów czas