Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

125
0
PODZIEL SIĘ
fot. Policja
Młody złodziejaszek
SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia zatrzymała nieletniego mieszkańca Sochaczewa na kradzieży baterii. Do zdarzenia doszło 31 lipca.
Puknął volvo
SOCHACZEW Na ulicy Farnej, kierujący toyotą podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w volvo. Do kolizji doszło 1sierpnia.
Teraz posiedzi
TERESIN Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczewa, mimo nakazu odbycia kary nie stawił się w zakładzie karnym. Zatrzymanie miało miejsce 1 sierpnia.
Skasował trzy auta
SZYMANÓW W środę, 2 sierpnia, w Szymanowie doszło do kolizji, w której brały udział cztery pojazdy. Według ustaleń policji kierujący manem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z daewoo lanos. W wyniku tego zdarzenia, uszkodzone zostały również volvo i opel astra.
Wyrwała drzwi
SOCHACZEW Dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany przez 33-letniego mieszkańca jednego z budynków przy ulicy Młynarskiej, że mieszkanka Sochaczewa uszkodziła drzwi wejściowe do jego mieszkania. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia.
Wynieśli kosmetyki
WÓTÓWKA Policja poszukuje złodziei, którzy w jednym ze sklepów w Wójtowce ukradli kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Kradzież miał miejsce 3 sierpnia.
Wyczyścili mieszkanie
PAULINKA Policja otrzymała zgłoszenie, że złodzieje włamali się do jednego z domów w miejscowości Paulinka. Ich łupem padła znajdująca się w mieszkaniu biżuteria oraz pieniądze.
Libacja w piaskownicy
SOCHACZEW W piątek, 4 sierpnia, policjanci interweniowali na placu zabaw przy ulicy Rumiankowej, gdzie grupa osób spożywała alkohol. Teraz amatorów spożywania alkoholu w piaskownicy czeka wizyta w sochaczewskim sądzie.
Pojechał po pijaku
SOCHACZEW Na Toruńskiej w Sochaczewie kierujący nissanem almerą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motorowerem. Okazało się, że 19-letni kierowca nissana miał blisko promil alkoholu w organizmie, co kosztowało go nie tylko mandat, ale też utratę prawa jazdy. Zdarzenie miało miejsce 5 sierpnia.
Zakosił kufer
ŻELAZOWA WOLA W sobotę, 5 sierpnia, nieznany sprawca ukradł kufer z motocykla yamaha zaparkowanego na parkingu w Żelazowej Woli.
Bardzo się spieszył
PAPROTNIA Policja zatrzymała mieszkańca Warszawy, który kierując oplem, przekroczył na obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 6 sierpnia.
Wjechał w bagażnik
WÓJTÓWKA W niedzielę, 6 sierpnia, w Wójtówce doszło do wypadku drogowego. Według ustaleń policji, kierujący fordem mondeo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył dacii, której kierowca zwolnił, ponieważ jadący przed nim seat wykonywał manewr skrętu w prawo. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące dacią.
opr. atu
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSparingów czas
Następny artykułWiedzą kiedy zagrają