Strona główna Czas wolny Zapisy na rajd

Zapisy na rajd

1395
0
PODZIEL SIĘ

Ruszyły zapisy na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka. W tym roku Rajd odbędzie się w sobotę 19 sierpnia. Uczestnicy pokonają trasę Sochaczew – Juliopol – Młodzieszyn – Kamion Poduchowny (piknik) – Witkowice – Mistrzewice – Żuków – Sochaczew. Zapisy są przyjmowane w MOSiR Sochaczew ul. Olimpijska 3 do 10 sierpnia.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Zamek, Poseł Maciej Małecki, Miasto Sochaczew, Sklep rowerowy „Od A do Z’’ Anny Krawczyk – żony patrona Rajdu. W organizacji pomagają też Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, MOSiR i Fight Club Dragon. W tym roku impreza jest wspierana przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
– Już dziś zachęcam do startu całe rodziny – mówi minister Maciej Małecki, który organizuje rajd od pierwszej edycji w 2000 roku – Przez kilkanaście lat nasz Rajd stał się fenomenem. W peletonie liczącym 700-800 osób obok siebie jadą dzieci, rodzice, dziadkowie i babcie. Dla wielu rodzin nasz rajd to już dobra rodzinna tradycja. Komandorzy rajdu dbają o tempo, przy którym nawet „niedzielni rowerzyści” nie zostaną w tyle.

Cenną pamiątką jest certyfikat udziału w rajdzie, który otrzymuje każdy z uczestników. Weterani mogą pochwalić się kompletem certyfikatów od pierwszej edycji. Peleton prowadzą komandorzy rajdu, a przejazd jest zabezpieczany przez policję, karetkę pogotowia i serwis techniczny.

Zapisy trwają do 10 sierpnia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3. Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.
Informacje można uzyskać też pod nr tel. 46-862-77-59.

Regulamin rajdu i wnioski zgłoszeniowe można pobrać ze stron:  www.maciejmalecki.pl.

ŁG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaprojektują stojaki
Następny artykułZagraj w nogę