Strona główna Sport Wakacje na sportowo

Wakacje na sportowo

1228
0
PODZIEL SIĘ

Wakacje z MOSiR-em w pełni, a my zapraszamy na kolejne imprezy, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie w drugiej połowie lipca oraz w sierpniu.

 Miłośników siatkówki plażowej, na przykład tych,  którzy nie zagrali w Grand Prix Siatkówki i nie wezmą udziału w finałowym turnieju, zapraszamy  na boisko przy placu zabaw w Karwowie.  W sobotę 22 lipca odbędzie się tam Turniej Siatkówki Plażowej Open. Zaczynamy od godz. 9.00.

A w niedzielę 23 lipca w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się Turniej Grand Prix w Tenisie Stołowym. Zapraszamy również od godz. 9.00. Tradycyjnie kategorie i system rozgrywek, ustalony zostanie w dniu turnieju.

Z kolei ostatni weekend lipca to sobotni Festyn dla dzieci na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy Al. 600-lecia, który rozpocznie się od godz. 15.00. W programie znajdzie się m.in. mini balonowe przedstawienie z udziałem dzieci, wielkie bańki mydlane, malowanie buziek, gry i zabawy z nagrodami i masa innych atrakcji.

W niedzielę 30 lipca zapraszamy ponownie do Karwowa , tym razem na Turniej Piłki Nożnej. Zapisy na turniej przyjmujemy na adres mailowy mosirsochaczew@interia.pl oraz pod numerem telefonu 721-121-011.

Przypominamy również o zapisach na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy im. T. Krawczyka, który odbędzie się 19 sierpnia. Zapisy przyjmuje sekretariat MOSiR Sochaczew , można się zgłosić również na maila rajd.zapisy@interia.pl.

Wystartowały również zapisy na XXXIV Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą. W tym roku prócz tradycyjnego biegu na ponad  21 km ,  proponujemy również mini bieg dla dzieci do lat 7 na symbolicznym dystansie 210,97 m. Wszyscy uczestnicy tego biegu otrzymają pamiątkowe medale. Szczegóły imprezy na stronie https://www.facebook.com/polmaratonszlakiemwalknadbzura/. Bieg odbędzie się 3 września.

A w sierpniu czekają na Was kolejne propozycje naszego Ośrodka. Zaczniemy od Turnieju Piterbasketu organizowanego 1 sierpnia przy hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 przez UKS MOSiR Basket Sochaczew. W sobotę 5 sierpnia zaprosimy Was na Turniej Siatkówki Plażowej w Karwowie. Na obiektach w Karwowie spotkamy się jeszcze 11 sierpnia na Festynie dla Dzieci o godz. 16.30 oraz na tradycyjnym już Turnieju Piłki Nożnej we wtorek 15 sierpnia.

Zapraszamy Was również do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 , która przez całe wakacje dostępna jest dla dzieci i młodzieży nieodpłatnie w godz. 8.00-14.00. W środę 9 sierpnia od godz. 16.30 zapraszamy dodatkowo na Festyn dla Dzieci w hali sportowej, podczas którego spróbujemy stworzyć m.in. słuchowisko w wykonaniu dzieci. Nie zabraknie również i innych atrakcji- malowania buziek, balonów, baniek mydlanych i gier i zabaw z nagrodami.

Z kolei w czwartek 10 sierpnia i w niedzielę 20 sierpnia zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego, a we wtorek 18 sierpnia na Turniej Trio Basket.

Wakacje pożegnamy Festynem dla Dzieci na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy Al. 600 -lecia w sobotę 26 sierpnia od godz. 16.00.

To nie wszystkie propozycje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obserwujcie naszą stronę www.mosir.sochaczew.pl oraz funpage na Facebooku. Pojawiają się tam informacje o wakacyjnej i nie tylko wakacyjnej ofercie Ośrodka.

Zapraszamy  serdecznie!