Towarzyskie granie

fot.pixabay
Drugi zespół Teresina rozegrał pierwszy sparing przed kolejnym sezonem B-klasy. W meczu tym zadebiutowało trzech młodych zawodników, z których dwóch pojawiło się w pierwszym składzie w obronie, co przełożyło się na pewne braki w zrozumieniu i zgraniu. To z kolei spowodowało, że do przerwy drużyna beniaminka skierniewickiej A-klasy, Rawka Bolimów prowadziła czterema bramkami.
Druga połowa to już zupełnie inny obraz gry Teresina, który zdobył w niej cztery bramki, a obraz gry pozwalał stwierdzić, że gdyby mecz trwał jeszcze przez kwadrans, można było pokusić się o remis.
Cieszy postawa młodych zawodników, którzy kilka tygodni temu w zakończonym sezonie grali jeszcze na szczeblu juniorskim. Teresińska „dwójka” spokojnie przygotowuje się do nowych rozgrywek, a za tydzień w kolejnym sparingu spotka się z bardziej wymagającym przeciwnikiem – Orłem Kampinos. W środku tygodnia planowana jest natomiast gierka wewnętrzna z pierwszym zespołem Teresina.
KS II Teresin – Rawka Bolimów 4:6 (0:4)
Bramki dla Teresina: Łukasz Kornacki – dwie, Jakub Gmurek – dwie
KS Teresin: Malec – Szydłowski, Ciurzyński, Sitek (46 Krzysztof Bargieł), Jankowski, Dentko, Gmurek, Feder, Jurzyński (46 Rafał Bargieł), Banaszek (60 Gral), Kornacki.
KST

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz