Strona główna Kultura Sochaczewski zespół na wielkim festiwalu rockowym

Sochaczewski zespół na wielkim festiwalu rockowym

3439
0
PODZIEL SIĘ
Felivers to sochaczewski zespół muzyczny, który swoją działalność prezentuje już od około roku. Grupa w składzie: Piotr Zborowski, Miłosz Fergiński, Piotr Dąbrowski, Wojciech Fortuna i Konrad Jażdżyk jeszcze niedawno była znana pod nazwą By The Way.
Są to młodzi, utalentowani, a przede wszystkim ambitni artyści, którzy niedawno ukazali swój pierwszy singiel „Niezapomniany film”. Jak sami mówią, połączyła ich pasja do muzyki, bez której nie wyobrażają sobie życia. Swoją przygodę z muzyką zaczynali, spotykając się po lekcjach, grając covery w piwnicy oraz występując w lokalnych konkursach czy koncertach.
Do tej pory grupę Felivers mogliśmy usłyszeć m.in. na takich wydarzeniach jak koncert na rzecz transplantacji w Hard Rock Cafe w Warszawie czy Dni Sochaczewa. Już w tegoroczne w wakacje po raz pierwszy będą mieli okazje wystąpić na wielkiej scenie.
W dniach 7-9 lipca 2017 roku odbędzie się w Węgorzewie festiwal muzyczny Naturalnie Mazury Music & More Festiwal, gdzie chłopcy zaprezentują własne utwory, biorąc przy tym udział w konkursie o Grand Prix festiwalu. Zostali oni wyłonieni spośród 108 innych zespołów z całej Polski, co jest nie lada wyczynem. Oczywiście przyczynili się do tego internauci, którzy w ankiecie oddawali głosy na swoje ulubione grupy.
Występ w Węgorzewie jest dla nich ogromną szansą pokazania się na dużej imprezie rockowej.
ZSO