Popioły, zgliszcza, pył i gruz…

Protesters stay between fires on a street during a protest against the G-20 summit in Hamburg, northern Germany, Friday, July 7, 2017. The leaders of the group of 20 meet July 7 and 8. (AP Photo/Michael Probst)
No to się tak narobiło, że demokracja wybuchła w Europie, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Na ulicach Hamburga płonęły samochody, rozkradano sklepy, niszczono mienie mieszkańców miasta.
Wszystko to oczywiście pod hasłami walki z globalizmem i żądaniem demokracji. Najwyraźniej Soros uznał, że imigranci to za mało i skierował na szczyt G-20 lewackie bojówki. Dziś nikt już nie ma wątpliwości, że to właśnie ten spadkobierca Stalina i Lenina stoi za wszelkimi lewicującymi, feminizującymi i antydemokratycznymi ruchami, i opłaca różne fundacje i instytuty, aby szerzyły ideę zagłady i nienawiści, ubierając je rzecz jasna w słowa miłości i współczucia.
Bojówkarze przebierają się za miłośników przyrody, za jakichś „obywateli”, za różne fundacje i tworzą piątą kolumnę w wielu krajach. Tym razem zaatakowali Niemcy, ale przecież pamiętamy ich działania na Marszu Niepodległości kilka lat temu, gdy usiłowali zablokować manifestację.
Tymczasem jednak chyba te działania odniosły odwrotny skutek, ponieważ powoli społeczeństwa zachodnie zaczynają dostrzegać, jak potwornie były oszukiwane. I tak naprawdę pod hasłami tolerancji i solidarności ściągnięto do Europy niebywałe dotąd zagrożenie. Nie wiem tylko, czy mleko już się nie wylało, i czy jeszcze wystarczy siły Europie, aby otrząsnąć się z tej głupoty.
Trzeba wierzyć, że tak. Bo inaczej będą, jak śpiewał Kult: popioły, zgliszcza, pył i gruz…
Tomasz Połeć

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz