Pingwin w jedenastce

PIŁKA NOŻNA Wakacje to okres, w którym trwają przygotowania do piłkarskiej jesieni. Oprócz nich, to czas na podsumowanie minionego sezonu. Był on w sumie udany dla piłkarzy Bzury, którzy utrzymali się w IV Lidze Mazowieckiej. Oprócz tego jeden z chodakowskich piłkarzy został wybrany do jedenastki rundy wiosennej IV Ligi, grupa północna.

Jest nim bramkarz Sebastian Kotlarski. Popularny „Pingwin” w pełni zasłużył na to wyróżnienie. Z siedemnastu meczów tylko w pięciu zmuszony był do wyjmowania piłki z siatki. Niewątpliwie dzięki niemu Bzura nadal jest w czwartej lidze.

Jedenastka rundy wiosennej: Sebastian Kotlarski (Bzura Chodaków) – Jewhen Romanow (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Marcin Podsiadlik (MKS Ciechanów), Michał Żółtowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartosz Kwiatkowski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dominik Lemanek (MKS Ciechanów), Paweł Jabłoński (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Sebastian Kaczyński (Mazovia Mińsk Mazowiecki) – Kamil Kamiński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Michał Strzałkowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz