Pijani rodzice a dziecko zaniedbane

Reklamy

Policjanci interweniowali wobec małżeństwa z Sochaczewa, które znajdując się w stanie nietrzeźwości zajmowało się swoim 10-miesięcznym synem. Matka chłopca miała ponad 2,5 promile, a ojciec nieco mniej – ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dziecko trafiło do szpitala w Sochaczewie.

Policjanci z sochaczewskiej komendy otrzymali informację, że przy Al. 600–lecia w Sochaczewie, prawdopodobnie pijana matka zajmuje się małym dzieckiem. Właśnie takie podejrzenie wzbudził w osobie zgłaszającej wygląd matki, a także bardzo energiczne bujanie wózkiem. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego. Zastali tam małżeństwo, które miało pod opieką 10–miesięcznego synka. Obydwoje byli pijani – matka miała ponad 2,5 promila, a ojciec 1,5 promila w organizmie. Niemowlę w wózku było zaniedbane oraz ubrane nieadekwatnie do pogody na zewnątrz. Odzież na chłopcu była mokra.

W związku z powyższym na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Materiały w sprawie niewłaściwej opieki nad małoletnim chłopcem trafiły już do sądu rodzinnego.

KRP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz