Strona główna Teresin Osiedlowa zumba

Osiedlowa zumba

920
0
PODZIEL SIĘ

OSIEDLE GRANICE Było rekreacyjnie i wesoło. Na obiektach sportowych Osiedla Granice grupa mieszkańców sołectwa i nie tylko tańczyła zumbę. Ćwiczenia poprowadził licencjonowany instruktor Kamil Solski.

Wydarzenie, które cieszyło się zainteresowaniem miłośników aktywnego spędzania wakacyjnego czasu, zostało zorganizowane dzięki m.in. Justynie Kamińskiej, animatora sportu w gminie Teresin, sołtysowi i 23radnemu Pawłowi Wróblewskiemu oraz prezesowi OSP Teresin Pawłowi Przedpełskiemu.

– Tym razem postanowiliśmy aktywizować mieszkańców gminy Teresin właśnie poprzez taniec. Zumba, to połączenie tańców latynoamerykańskich z elementami fitness. Nie tylko pozwala wypracować idealną sylwetkę oraz kondycję, ale przede wszystkim poprawia nastrój. Jest też idealnym rozwiązaniem dla osób, które sport lubią łączyć z zabawą – podkreślała Justyna Kamińska.

W związku z tym, iż zumbę może tańczyć niemal każdy, stąd na boisku zameldowały się dzieci, młodzież, ale też rodzice i dziadkowie. Organizatorzy podzielili wydarzenie na dwie części – jedna z nich przeznaczona była dla seniorów, a druga dla pozostałych zwolenników tej formy ruchu.

Nie brakowało też dodatkowych niespodzianek dla najmłodszych uczestników, m.in. plastyczne animacje poprowadziła Jolanta Kukawska. Wszyscy zgodnie przyznali, że takie inicjatywy podczas tegorocznego lata są tu jak najbardziej mile widziane.

Marcin Odolczyk