O puchar sołtysa zagrali w hali

Reklamy

TERESIN Niekorzystne warunki pogodowe stały się przyczyną, że coroczna rywalizacja, której stawką jest puchar sołtysa Szymanowa, odbyła się tym razem w Teresinie. Zamiast na Orliku gole strzelano w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
To już trzecia edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Szymanów. Mimo że tym razem zawody przybrały miano halowych, to emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć nie brakowało. Warto też podkreślić wysoki poziom, zarówno sportowy, jak i organizacyjny.

– Pamiętam, że w pierwszych edycjach gościliśmy po kilka drużyn. Teraz na naszą imprezę zjeżdżają się zespoły z sąsiednich gmin i powiatów. Turniej został rozegrany systemem grupowym – mówi Justyna Kamińska, jedna z organizatorek przedsięwzięcia.
Ostatecznie po puchar sięgnęła ekipa pod nazwą „Wyhelikopterowani”, w składzie: Patryk Paduch, Bartek Dragański, Krystian Wawrzyn, Konrad Kaczmarek, Konrad Rogowski, Darek Sobczak, Jakub Walczak. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy OSP Gnatowice, a na trzecim druhowie z OSP Szymanów. Były też nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Bartek Sitek (OSP Gnatowice), a za najlepszego bramkarza uznano Bartka Dragańskiego (Wyhelikopterowani). Wyróżnienia wręczali obserwujący piłkarskie zmagania m.in. Robert Ziomski – sołtys Szymanowa, radny Hubert Konecki.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz