Strona główna Kultura Laur Bzury czeka

Laur Bzury czeka

1343
0
PODZIEL SIĘ

Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Święta Bzury, w niedzielę 27 sierpnia odbędzie się finał Konkursu Poetyckiego o Laur Bzury. Ubiegłoroczny pierwszy konkurs na najlepszy wiersz wygrał Tadeusz Hutkowski, poeta sochaczewski, współtwórca Sochaczewskich Wieczorów Literackich, współorganizator Turnieju Jednego Wiersza o Kałamarz Metafor oraz „Bitwy na dwa wiersze”. Teraz czekamy na kolejnych poetów, aby zaprezentowali swoje utwory.

II Konkurs Poetycki o Laur Bzury ma charakter otwarty. Nie ma ograniczeń wiekowych, ale jedynym warunkiem jest przedstawienie swojego wiersza, koniecznie o tematyce rzeki Bzury. Oczywiście jedna osoba prezentuje tylko jeden utwór. Nie ma ścisłego ograniczenia długości wiersza, ale lepszy krótszy a z sensem. Trzeba też dostarczyć tekst na maszynie lub wydruk komputerowy. Wiersze najlepiej przynieść osobiście w godzinach pracy redakcji lub przesłać pocztą na adres – Express Sochaczewski, ul. Żeromskiego 29G, 96 500 Sochaczew. Zgłoszenia można też wysyłać mailowo na adres: redakcja@exmedia.pl z dopiskiem w tytule „Laur Bzury”.

Jury konkursowe, w którego gronie będzie też Tadeusz Hutkowski, zwycięzca z ubiegłego roku – wybierze najlepszy wiersz. Laureat konkursu dostanie Laur Bzury i atrakcyjną nagrodę rzeczową.

BN
Fot. Bogumiła Nowak

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDuch Chopina zagościł
Następny artykułGrali najmłodsi