Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1266
0
PODZIEL SIĘ
Pobili i okradli
RYBNO W rejonie z dyskoteki w Rybnie czterech mężczyzn napadło w nocy 23 lipca 39-letniego mężczyznę. Pobili go dotkliwie i skopali po całym ciele. W trakcie napaści ukradli mu złoty łańcuszek wraz z zawieszką, oraz telefon komórkowy marki Samsung. Trwa poszukiwanie sprawców napaści.
 Pijany w pracy
SOCHACZEW Pracownik supermarketu został przyłapany 24 lipca na tym, że pojawił się w pracy pod wpływem alkoholu. Miał w organizmie prawie promil. Został odsunięty od pracy.
Zatrzymany do kary
IŁÓW Policjanci z posterunku w Iłowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Iłów. Poszukiwany był on, gdyż miał zasądzone 5 miesięcy pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 25 lipca.
Rodzinnie na noże
SOCHACZEW Podczas libacji alkoholowej 63-letni mężczyzna ugodził nożem w łydkę swojego 33-letniego syna. Do awantury najbliżsi wezwali policję. Krewki tata miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Podobnie pijany był jego syn. Poszkodowany 33-latek został przewieziony przez policję do szpitala w Sochaczewie. Obrażenia ciała na szczęście okazały się niegroźne dla życia. Rodzinna, krwawa potyczka miała miejsce 25 lipca.
Spragnieni procentów
TERESIN Policjanci z posterunku w Teresinie zatrzymali złodziejską parę z Sochaczewa. 37-latek oraz 21-latka przyłapani zostali na kradzieży alkoholu wartości powyżej 700 złotych. Usiłowali wynieść alkohol z jednego z magazynów na terenie Teresina. Do zdarzenia doszło 26 lipca.
Odpoczywał przy cmentarzu
SOCHACZEW Tuż przed godziną 20.00, 27 lipca dyżurny sochaczewskiej policji otrzymał informację o leżącym mężczyźnie przy cmentarzu na Al. 600-lecia. Przybyły na miejsce patrol ustalił tożsamość mężczyzny. Okazał się nim bezdomny. Z uwagi na to, że był nietrzeźwy i znajdował się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu, policjanci zatrzymali go na komendzie do czasu wytrzeźwienia.