Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1202
0
PODZIEL SIĘ
fot. Policja
Dachował w rowie
ANDRZEJÓW DURANOWSKI W poniedziałek, 17 lipca, kierujący skodą octavią stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie następnie dachował. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.
Droga flaszka
WÓJTÓWKA Obsługa jednego ze sklepów w Wójtówce zatrzymała mężczyznę na kradzieży alkoholu. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Do zdarzenia doszło 18 lipca.
Slalomem przez wieś
ŻUKÓW W ręce policji wpadł mieszkaniec gminy Młodzieszyn, który próbował jechać motorowerem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie 18 lipca.
Trafił w płot
ELŻBIETÓW O podwójnym pechu może mówić kierowca ciężarowego renault magnum. Podczas wykonywania manewru cofania uszkodził ogrodzenie. Nie dość, że będzie musiał zapłacić za jego naprawę, to dodatkowo został ukarany mandatem. Zdarzenie miało miejsce 19 lipca.
Zasnął na chodniku
MŁODZIESZYN Policjanci z posterunku w Młodzieszynie otrzymali 20 lipca informację, że na chodniku leży nietrzeźwy mężczyzna. Okazało się, że 45 –latek nie ma stałego miejsca pobytu i w związku z tym został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.
Skasował opla
SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierujący hondą civic doprowadził do kolizji z oplem zafira. Sprawcę ukarano mandatem. Zdarzenie miało miejsce 21 lipca.
Skok po kasę
SOCHACZEW W sobotę, 22 lipca, złodzieje włamali się do mieszkania w jednym z bloków przy ul. Konstytucji 3 Maja, skąd ukradli biżuterię i pieniądze. Trwa ustalanie sprawców kradzieży.
Paliwo wyparowało
TERESIN-GAJ W niedzielę, 23 lipca, dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany przez mieszkańca gminy Błonie, że nieznany sprawca ukradł blisko 300 litrów oleju napędowego z należącego do niego samochodu man zapakowanego w miejscowości Teresin – Gaj.
opr. atu

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWycinają i sadzą
Następny artykułLetni zwierzyniec