Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1371
0
PODZIEL SIĘ
Jechał bez prawka
SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa 10 lipca kierował samochodem osobowym bez prawa jazdy. 22-latek na ulicy Warszawskiej doprowadził do kolizji, taranując inny samochód osobowy. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.
Pijana matka
RYBNO Pijana mieszkanka gminy Rybno zajmowała się swoim 11-miesięcznym dzieckiem. Nieodpowiedzialna matka miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponieważ policjanci nie mieli możliwości przekazania niemowlaka pod opiekę trzeźwego członka rodziny, to maluszek trafił do szpitala. Sprawa została przekazana do sądu. Kobieta będzie pociągnięta do odpowiedzialności za narażenie zdrowia i życia swego dziecka. Do zdarzenia doszło 10 lipca
Pijana za kółkiem
TERESIN Mieszkanka gminy Teresin została zatrzymana 12 lipca na ulicy Szymanowskiej. Kierowała swoim seicento pod wpływem alkoholu. Dodatkowo okazało się, że kobieta nie posiada aktualnych badań technicznych samochodu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Samochód został odholowany.
Szarżował i taranował
SEROKI WIEŚ Kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z seatem ibizą. W wyniku czego doszło do kolizji i poważnych uszkodzeń obu aut. Sprawca zdarzenia zarobił mandat. Z powodu uszkodzeń samochodów policja zatrzymała oba dowody rejestracyjne. Do zdarzenia doszło 13 lipca.
Zasnął za kierownicą
SOCHACZEW Prawdopodobnie kierowca renault zasnął za kierownicą i uderzył w tył lexusa. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem. Zatrzymano mu również dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło 13 lipca na ul. 15 Sierpnia.
Źle cofała
SOCHACZEW Kierująca oplem podczas manewru cofania uderzyła w zaparkowanego nissana. Sprawcę kolizji ukarano mandatem. Do zdarzenia doszło14 lipca na ul. Gawłowskiej.
Pijany wjechał w kosiarza
ANDRZEJÓW DURANOWSKI Kierujący seatem toledo zjechał z drogi i potrącił 19-letniego mężczyznę, który kosił trawę przed domem. Policjanci ustalili, że 42-letni kierowca jechał nietrzeźwy. Badanie alkotestem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Potrącony 19-latek został przetransportowany do szpitala. Trwa badanie okoliczności wypadku. Do zdarzenia doszło 15 lipca.
 
Pijana para z dzieckiem
SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że na ulicy 600-lecia kobieta podejrzanie gwałtownie buja wózkiem z malutkim dzieckiem. Towarzyszył jej mężczyzna, którego zachowanie wskazywało na bycie pod wpływem alkoholu.
Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Okazało się, że nad 10 -miesięcznym dzieckiem opiekę sprawowała matka, która miała ponad 2 promile alkoholu. Towarzyszący jej mąż miał ponad 1,5 promila. Dziecko trafiło do szpitala. Sąd podejmie decyzję w sprawie nieodpowiedzialnych rodziców. Do zdarzenia doszło 15 lipca.
BN
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStarcie cywilizacji
Następny artykułKot zamiast łowiczanki