Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1299
0
PODZIEL SIĘ

Złodziej w markecie

WÓJTÓWKA Policjanci zostali powiadomieni 26 czerwca, że ochrona sklepu w Wójtówce ujęła sprawcę kradzieży. Patrol policji ukarał mężczyznę mandatem.

Zatrzymany pirat

KARŁOWO Patrol policji drogowej zatrzymał mieszkańca powiatu płockiego, który jechał z nadmierną prędkością. Pirat drogowy stracił prawo jazdy oraz zarobił mandat. Do kontroli drogowej doszło 26 czerwca w Karłowie.

Trafił do aresztu

SOCHACZEW Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna miał zasądzoną karę pozbawienia wolności. Do jego zatrzymania doszło 27 czerwca na ul. Pułaskiego. Mężczyzna trafił do więzienia.
Natomiast w Kożuszkach Parceli, 27 czerwca, w ręce policjantów wpadł 41-latek, który od dłuższego czasu poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna trafił pod klucz.

Ukarana za muzykę

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani na Al. 600-lecia, gdzie po północy miało dochodzić do zakłócania ciszy nocnej. Kobieta, która bardzo głośno słuchała muzyki, została ukarana mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 28 czerwca.

Taranowała auto

SOCHACZEW Na ulicy Piłsudskiego mieszkanka gminy Nowa Sucha, kierująca volkswagenem polo, nie zachowała ostrożności i uderzyła w tył skody octavii. Została ukarana mandatem. Kolizja miała miejsce 28 czerwca.

Znaleźli niewybuch

SIANNO Policjanci zostali powiadomieni o tym, że przy drodze gminnej, w miejscowości Sianno, znaleziony został niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Policja powiadomiła o znalezisku jednostkę wojskowa w Inowrocławiu i zabezpieczyła znalezisko. Saperzy zabrali niewybuch 29 czerwca.

Wpadł na drzewo

SKUTKI Do groźnego wypadku drogowego doszło w miejscowości Skutki 29 czerwca. 41-latek z gminy Młodzieszyn stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie fordem focusem. Zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

Płonęła opona

BRONISŁAWY Dyżurny komendy policji odebrał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że w opuszczonej stodole pojawił się ogień. Policja natychmiast o fakcie poinformowała straż pożarną, która udała się na miejsce zdarzenia i ugasiła palącą się oponę. Do zdarzenia doszło 30 czerwca.

Złapany na gorąco

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 1 lipca o kradzieży sklepowej w jednym z marketów na Al. 600-lecia w Sochaczewie. Sprawcą był 41-letni obcokrajowiec. Zatrzymany został ukarany mandatem.

Pijany cyklista

SOCHACZEW Na ulicy Płockiej 2 lipca policja zatrzymała mieszkańca gminy Sochaczew. Mężczyzna jechał na rowerze, mając 2 promile alkoholu w organizmie. Wcześniej miał już aktualny zakaz sądowy prowadzenia środków komunikacji.

BN