Strona główna Kampinos Kobiety są bez winy

Kobiety są bez winy

1171
0
PODZIEL SIĘ

Do redakcji Expressu Sochaczewskiego wpłynęło pismo Pawła Wróblewskiego, inspektora ds. promocji Urzędu Gminy Kampinos, w sprawie sprostowania artykułu pt. „Wymienili samochód”, który ukazał się w Expressie Sochaczewskim 4 lipca.

„Przywołane słowa i fakty nie są zgodne z prawdą, czego dowodem może być chociażby stenogram lub protokół z Sesji Rady Gminy, która został opisana w ww. tekście. Tym bardziej jesteśmy zdziwieni treścią artykułu, że Pani Nowak była obecna na Sesji w dniu 26 czerwca i bezpośrednio słuchała wszystkich dyskusji. A zatem należy sprostować ww. artykuł, ponieważ: zacytowany fragment zaczynający się od słów „samochód w większości użytkowały dwie kobiety, Pani Skarbnik i ja..” – nie padły i nie zostały wypowiedziane przez Panią Wójt Monikę Ciurzyńską. Pani Wójt zaznaczyła, że kiedy zaczęła użytkować ten pojazd, już był w złym stanie technicznym i wiele razy (podczas podróży służbowych, m.in. z Panią Skarbnik) miał problemy techniczne i odmawiał posłuszeństwa. Następnie został przekazany pracownikom oczyszczalni ścieków, którzy użytkując go przez kilka lat, również mieli z nim nieustanne problemy techniczne. W związku z wyeksploatowaniem i kolejną awarią techniczną, samochód nie nadaje się do dalszej naprawy i będzie sprzedany. Z tego fragmentu Państwa artykułu wynika, że pojazd został zużyty i zniszczony przez “dwie kobiety”, czyli Panią Wójt i Panią Skarbnik, co jest kompletną pomyłką i nieprawdą. Ponadto zastępcą Wójta Gminy Kampinos jest już od ponad pół roku Pan Sebastian Wardziak, a nie Pan Mariusz Malinowski”.

Nigdzie w tekście nie napisałam, że winne są panie – wójt i skarbnik. Taka sugestia padła ze strony jednej z radnych podczas sesji rady gminy i tylko ta opinia została przytoczona, jak również dodane zostało, że samochód cały czas sprawiał obu paniom problemy techniczne, bo był wadliwy. I dlatego, że nie można go naprawić, został wyłączony z użytkowania. Nie napisałam, że zniszczyły go panie – wójt i skarbnik.

Nazwisko zastępcy burmistrza spisałam omyłkowo z BIP-u gminy Kampinos. Przyznaję, że nie sprawdziłam dokładnie daty biuletynu. Pana Sebastiana Wardziaka przepraszam za tę pomyłkę.

BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie zapomnij o wniosku
Następny artykułMokre lato nie służy