Strona główna Sochaczew miasto Kąpielisko pod nadzorem

Kąpielisko pod nadzorem

1234
0
PODZIEL SIĘ

Od dwóch tygodni przy miejskiej plaży funkcjonuje kąpielisko, które jest czynne 7 dni w tygodniu od 10.00 do 18.00. I choć o bezpieczeństwo kąpiących się do końca wakacji będą dbali ratownicy WOPR, to użytkownicy powinni wiedzieć o obowiązujących zasadach.
Przede wszystkim o tym, że dzieci do lat 12 mogą korzystać z kąpieliska wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Przypominamy również, że strefa kąpieli przeznaczona dla dzieci wyznaczona jest białymi bojami, a dla dorosłych i dzieci umiejących pływać – czerwonymi.
Zabronione jest również pływanie na materacach i na innych sprzętach dmuchanych oraz 1313przekraczanie strefy kąpieliska. Pamiętajmy także o tym, że na jego terenie nie możemy używać mydła, szamponów i innych środków higieny osobistej. Podobnie jak zakłócać spokoju i wypoczynku innym osobom, wrzucać i popychać innych do wody, wjeżdżać tam pojazdami.

Musimy także uważać na kolor flag wywieszonych przez ratowników. Kolor biały oznacza, że kąpiel jest dozwolona, czerwony – kąpiel zabroniona, zaś brak flagi jest sygnałem, że kąpielisko jest zamknięte.

Nie zapominajmy również o tym, że zarówno na terenie plaży, jak i kąpieliska obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych. Nie wolno tam także wprowadzać zwierząt.
Pełny regulamin korzystania z miejsca do kąpieli jest dostępny na stronie: mosir.sochaczew.pl.

es

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZa wysokie progi
Następny artykułKOLEJNY WYCZYN WIKINGA