Strona główna Kampinos Co to za imprezy?

Co to za imprezy?

1101
0
PODZIEL SIĘ

Za sprawę niecierpiącą zwłoki Barbara Szułczyńska, przewodnicząca komisji rewizyjnej w Radzie Gminy Kampinos, uznała ujawnienie harmonogramu gminnych imprez dotowanych przez urząd.

– Do tej pory takich informacji brak. Chodzi mi o imprezy organizowane przez Stowarzyszenie UKS „Czarodzieje z Bielan”. Swoją obecność na imprezach „Nie tylko łosie biegają w Kampinosie” oraz „Nie tylko dziki kopią w Kampinosie” uważam za niezbędną z racji pełnionej w radzie gminy funkcji. A także oczekuję informacji o terminie imprezy „Crossfit” organizowanej przez Stowarzyszenie Aktywnych „Kuźnia” – stwierdziła Barbara Szułczyńska.

Jej zdaniem chodzi nie tylko o przyjrzenie się, jak zostały wydatkowane gminne fundusze, ale też, jaki te plenerowe imprezy mają zasięg, charakter oraz przebieg.
Monika Ciurzyńska, wójt gminy Kampinos, zobowiązała się, że kalendarz imprez organizowanych przez stowarzyszenia ukaże się niebawem.
Na imprezę „Nie tylko łosie…” gmina dała 3 tysiące złotych dotacji, na „Nie tylko dziki…” – 2 tysiące złotych, a na „Crossfit” – aż 4 tysiące złotych.

BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKapliczka jak nowa
Następny artykułNOWY SĄD BĘDZIE ZA 5 LAT