Strona główna Konkursy Butelka filtrująca

Butelka filtrująca

1241
0
PODZIEL SIĘ

To pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100 procent naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Szczegóły na www.butelka.dafi.pl

 W dzisiejszym konkursie do wygrania mamy 5 butelek filtrujących Dafi. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express.po kropce dafi oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 9 lipca.

Rozwiązanie z numeru 25

Książki „Instytut szyfrów” otrzymują: Monika Jaśkiewicz, Zofia Zuchowska, Kinga Łabędzka, Ewa Brdeja, Milena Kunikowska.

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie zapłacą za słupy
Następny artykułRozbudowa remizy