Strona główna Sport Z trudem, ale wygrali

Z trudem, ale wygrali

78
0

PIŁKA NOŻNA Przed rozpoczęciem nowego sezonu ekipa Adama Warszawskiego ma w planie rozegranie czterech lub pięciu sparingów. W pierwszym z nich, rozegranym na wreszcie dobrze przygotowanej murawie 17 lipca w Teresinie, z trudem, lecz ostatecznie udało się zwyciężyć z zespołem Agape Białołęka.

Początek spotkania był z obydwu stron bardzo ostrożny i mniej więcej do 25-30 minuty gospodarze mieli więcej z gry. Niestety później do głosu doszli goście i raz po raz w pobliżu bramki Michała Nowakowskiego stwarzali poważne zagrożenie.

W naszej ekipie świetnie strzelał Marcin Bauman, lecz niestety nie udało mu się umieścić piłki w siatce i na przerwę drużyny schodziły bez żadnego dorobku bramkowego. W drugiej części goście dalej atakowali, stwarzając kolejne sytuacje. W 60. minucie jedna z nich przyniosła im prowadzenie po dośrodkowaniu i strzale przy słupku. Do 80. minuty niewiele wskazywało, że stratę tę można odrobić, jednak Teresin w końcówce zaprezentował dużo ambicji, goście nieco opadli z sił, a Michał Bargieł zdobył dwie bramki na wagę zwycięstwa.

KS Teresin – Agape Białołęka 2:1 (0:0)
Bramki dla Teresina: Michał Bargieł – dwie (80 i 89 min.)
KS Teresin: Nowakowski – Ciurzyński, Zych, Jaworski, M. Kowalski – Bauman, Leszczyński, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Kuśmider – M. Bargieł.
Po przerwie grali: Krzysztof Bargieł, Szydłowski, Węsek.