Strona główna Teresin TERESIN: Jedyna taka noc w roku

TERESIN: Jedyna taka noc w roku

1610
0
PODZIEL SIĘ
Sobota 23 czerwca w Teresinie stanie się wielkim świętem rozrywki i zabawy. Tego dnia na mieszkańców gminy i nie tylko już po raz kolejny czeka Teresińska Noc Czerwcowa. Plenerowa impreza, jedna z największych w powiecie sochaczewskim rozpocznie się o godz. 14.00.
Na scenie, która ponownie stanie na terenie po byłej szkole podstawowej przy Alei XX-lecia na początek swoje programy artystyczne zaprezentują uczniowie z gminnych szkół. O godz. 15.30 rozpocznie się koncert dla dzieci w wykonaniu Małej Orkiestry dla Naszych. Towarzyszyć jej będzie Sekcja Wokalna TOK-u.
Pierwsza gwiazda sobotniego wieczoru – Andrzej Rybiński (na zdjęciu) rozpocznie swój występ o godz. 17.00. Na 19.00 zaplanowany jest koncert grupy Mjut. Natomiast o godz. 21.00 na scenie pojawi się Michał Wiśniewski wraz z zespołem Ich Troje. Po nich zabawa przeniesie  się w klimaty disco, bo publiczność ruszy w taniec na dechach w rytm zespołu Buenos (początek godz. 23.00). Impreza zakończy się pokazami laserowymi.
W międzyczasie na wszystkich uczestników czekać będzie moc atrakcji nie tylko na scenie. Dojdzie też do tradycyjnego meczu piłkarskiego pomiędzy samorządowcami gminy Teresin a braćmi franciszkanami z Niepokalanowa (godz. 15.00). Jak zwykle nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami. Słowem, będzie się działo.
Organizatorami TNC jest Teresiński Ośrodek Kultury, a partnerują mu Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej oraz Rada i Wójt Gminy Teresin. Wstęp wolny.
Marcin Odolczyk

fot. Bogumiła Nowak