Strona główna Teresin Specjalny mecz

Specjalny mecz

912
0
PODZIEL SIĘ
SZYMANÓW Gmina Teresin po raz piąty uczestniczyć będzie w ogólnopolskiej akcji Dni Przyjaciół Piłki Nożnej. Jak informuje Justyna Kamińska, koordynator akcji w Szymanowie, tegoroczna impreza odbędzie się już 8 czerwca na szymanowskim Orliku.
 – Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do wspólnego kibicowania podczas meczu piłki nożnej pomiędzy firmami ASBO i Greiner Packaging – zachęca Justyna Kamińska. Jak dodaje, tegoroczne V Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, ponownie połączone zostaną z akcją społeczną „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.  W ramach tej szczytnej inicjatywy promowane są zachowania zmniejszające ryzyko zachorowania oraz sposoby wczesnego wykrywania raka piersi. Każde z piłkarskich spotkań rozegrane będzie z myślą o zdrowiu kobiet i rozpocznie się od wręczenia „Różowych Kartek Życia”, które zachęcają do badań piersi nasze córki, mamy, babcie, żony, siostry, przyjaciółki i znajome!
Ogólnopolska inicjatywa społeczna, jaką są Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, ma zainspirować sympatyków futbolu do rozgrywania w całej Polsce meczów radości i przyjaźni w rocznicę UEFA EURO 2012.
Zatem do zobaczenia na murawie!
Marcin Odolczyk