Strona główna Turystyka Rajd Rowerowy na 25-lecie reaktywacji Nadleśnictwa Radziwiłłów

Rajd Rowerowy na 25-lecie reaktywacji Nadleśnictwa Radziwiłłów

1619
0
PODZIEL SIĘ
Nadleśnictwo Radziwiłłów zaprasza na rodzinny, XIII Rajd Rowerowy „Leśnymi ścieżkami Nadleśnictwa Radziwiłłów”. Tegoroczne spotkanie miłośników rowerowych kółek nawiązywać będzie do jubileuszu 25-lecia reaktywacji Nadleśnictwa. Będzie trochę historii, wspomnień w leśnym środowisku.
Rajd odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku. Spotykamy się o godzinie 10:00 na parkingu przy siedzibie Nadleśnictwie w Puszczy Mariańskiej, ul. Senatorówka 2/2.
Na trasę wyruszamy o godzinie 10:15.
W tym roku mamy do pokonania ponad 30 kilometrów. Odwiedzimy cztery leśnictwa.
Organizatorzy zapewniają: przewodników, liczne atrakcje, ognisko, gry, konkursy oraz niespodzianki. Pogoda jak zwykle będzie wymarzona.
Udział w rajdzie należy zgłaszać telefonicznie do dnia 20 czerwca 2017 roku, pod numery : (046) 831 01 10, 831 02 26, 605 224 457 lub elektronicznie na adres radziwillow@lodz.lasy.gov.pl . Koniecznie należy podać: dane osoby zgłaszającej/opiekuna, ilości zgłaszanych osób oraz telefon kontaktowy.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie zgłaszają się z opiekunem.
Mile widziane całe rodziny.
Zakończenie rajdu przewidziane jest na godzinę 16:00 w punkcie edukacyjnym przy siedzibie Nadleśnictwa.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem XIII Rajdu Rowerowego znajdują się na stronie internetowej Nadleśnictwa http://www.lodz.lasy.gov.pl/radziwillow w zakładce Aktualności. Obowiązkowo każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem rajdu. Radziwiłłowscy leśnicy zachęcają do czynnego wypoczynku w malowniczym, leśnym środowisku.
Do zobaczenia na trasie.