Potrącił pieszego, bo zajął mu miejsce parkingowe

Naczelnik drogówki z sochaczewskiej komendy był w miniony czwartek świadkiem niecodziennego zdarzenia, gdy 70-mieszkaniec Sochaczewa potrącił mężczyznę, który zajął wybrane przez niego miejsce parkingowe.

Agresywnemu kierowcy volkswagena golfa zatrzymano już prawo jazdy, a za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego odpowie przed sądem.

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego sochaczewskiej komendy w trakcie służby szedł wczoraj ulicą Warszawską. W pewnym momencie zauważył kierowcę golfa, który chciał zaparkować auto na parkingu usytuowanym równolegle do jezdni. Na wybranym przez niego miejscu stał jednak pieszy, który zajął je dla innego samochodu, który już nadjeżdżał. Gestami dawał do zrozumienia kierującemu, żeby ten poszukał innego. Po krótkiej wymianie gestów siedzący za kierownicą golfa ruszył autem wprost na pieszego i uderzył w niego. Potrącony mężczyzna upadł na maskę samochodu.

Naczelnik natychmiast interweniował oraz wezwał na miejsce patrol ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali prawo jazdy agresywnemu kierowcy. Teraz w 70-latek będzie również odpowiadał przed sądem za rażące naruszenie przepisów drogowych.

 sierż. szt. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz