Strona główna Sochaczew miasto Pomóżmy byłemu komendantowi

Pomóżmy byłemu komendantowi

10594
0
PODZIEL SIĘ
SOCHACZEW W ostatnią niedzielę sierpnia odbędzie się trzecia edycja Święta Bzury. Jak już informowaliśmy gwiazdą imprezy będzie Oddział Zamknięty. Nie zabraknie też innych atrakcji, jak choćby darmowych kajaków, konkursów i zawodów.
Będziemy też prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenie Pawła Kubiaka, byłego komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej. Doznał on szeregu komplikacji zdrowotnych, w tym utraty świadomości, której nie może odzyskać do dziś. Systematyczna rehabilitacja i specjalistyczna opieka medyczna pozwoliłyby na powrót do sprawności fizycznej. Jednak wiąże się to z dużymi kosztami, z których pokryciem zmaga się rodzina chorego.
Dlatego, aby pomóc Pawłowi Kubiakowi, przy okazji Święta Bzury będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. To inicjatywa Sławomira Dudkowskiego, rugbisty, obecnie grającego w drużynie weteranów Orkana. W akcji wesprą go także jego koledzy z boiska. Mamy też deklarację stowarzyszenia Kajkowców Sochaczewa, że również pomogą w zbiórce. Zapewne nie zabraknie też strażaków.
Planujemy między innymi loterię fantową i aukcję, z których wpływy w całości przekażemy rodzinie Pawła Kubiaka. Zwracamy się tymczasem do firm i osób prywatnych o przekazywanie fantów na loterię i aukcję. Można je dostarczać do naszej redakcji (ul. Żeromskiego 29G, tel. 46 862 15 82).
Wsparcie finansowe można przekazywać na rachunek bankowy nr 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 Fundacji „Światło” z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 64, 87-100 Toruń z dopiskiem Paweł Kubiak.
red