Strona główna Sochaczew miasto Pomóż choremu Wiktorowi

Pomóż choremu Wiktorowi

1015
0
PODZIEL SIĘ

 Dyrektor, nauczyciele, personel i dzieci  Miejskiego Przedszkola nr 6 w Sochaczewie zwracają się z prośbą o pomoc dla chorego na nowotwór złośliwy pnia mózgu (glejak), trzyletniego Wiktora Salamona z naszego przedszkola.

Nasza społeczność już nie raz dała dowód wielkiego serca. Wierzymy, że i tym razem uda się wesprzeć chłopca i jego rodzinę, w tym trudnym momencie Ich życia.

Wiktor obecnie przebywa w Warszawie w szpitalu, gdzie poddawany jest intensywnej chemioterapii. Wsparcie finansowe będzie wielką pomocą dla Jego rodziców, którzy ponoszą ogromne koszty, towarzysząc Mu w chorobie.

 Cała społeczność przedszkola organizuje w dniu 6 czerwca Piknik Rodzinny, na którym będą organizowane konkursy dla dzieci, sklepik piknikowy ze smakołykami. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany w całości dla Wiktora.

Wiktor jest pod opieką Fundacji “Nasze Dzieci”  przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, która świadczy pomoc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową oraz ich rodzinom.

Można dokonywać dobrowolnych wpłat na konto Fundacji nr konta:

76 1240 1109 1111 0010 1163 7630  w tytule – Wiktor Salamon.