Pobity 20-latek leżał przy drodze

Sochaczewscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie 20-latka, do czego doszło w Jasieńcu, w gminie Rybno. Zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
W nocy z soboty na niedzielę (24/25 czerwca) policjanci z sochaczewskiej komendy zostali poinformowani, że w Jasieńcu przy drodze leży młody mężczyzna, który został prawdopodobnie pobity. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec gminy Rybno. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała mężczyznę do szpitala w Sochaczewie.
W trakcie dalszych czynności ustalono, że sprawcą jest 22-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Został on zatrzymany przez sochaczewskich kryminalnych w miejscu jego zamieszkania, w niedzielę 25 czerwca. Podejrzewany trafił do policyjnego aresztu.
 Dzisiaj policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie przedstawili mu zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do czynu. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Sochaczew 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz