Odurzony narkotykami wsiadł za kierownicę

Policjanci patrolówki zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie amfetaminę i kierował pojazdem pod wpływem substancji odurzających.

Policjanci 11 czerwca, o godzinie 9:00, dostali zgłoszenie od dyżurnego jednostki, że na ulicy Poprzecznej w Sochaczewie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu  zastali pojazd marki volkswagen jetta oraz znajdującego się w nim mężczyznę. Pojazd uderzył najpierw w tył zaparkowanego pojazdu marki audi a następnie  zatrzymał się na znajdujących się obok barierkach. Kierujący kiedy zauważył mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo, nie logicznie odpowiadał na pytania, chował coś w kieszeni. Funkcjonariusze w związku z zachowaniem kierowcy, jak i podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających, dokonali kontroli osobistej podczas, której ujawniono torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością  amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany a następnie dowieziony do szpitala, gdzie po pobraniu krwi okazało się, że w organizmie mężczyzny jest amfetamina.

31-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzającej oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem substancji odurzającej, do obu tych zarzutów się przyznał.

KRP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz