Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1421
0
PODZIEL SIĘ
Nie chciał siedzieć

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Kozubowskiego w Sochaczewie zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który mimo nakazu nie stawił się do zakładu karnego w celu odbycia kary. Do zatrzymania doszło 12 czerwca.

 Skasowali złoma

NOWA SUCHA Podczas kontroli drogowej w Nowej Suchej policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny kierowcy renault megane z powodu braku aktualnych badań technicznych pojazdu.  Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca.

Wylądował w rowie

TOPOŁOWA Na drodze krajowej nr 92 w Topołowej kierujący fiatem panda zjechał do przydrożnego rowu. Do wypadku doszło 13 czerwca.

Zapomniał o hamulcu

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Brochów niewłaściwie zabezpieczył swojego renault, który stoczył się na opla astrę. Do zdarzenia doszło na Placu Kościuszki 13 czerwca.

 Odjechali rowerami

SOCHACZEW Policja szuka złodziei, którzy 14 czerwca ukradli dwa rowery pozostawione na ulicy Reymonta.

Małoletni złodzieje

SOCHACZEW Ochrona jednego ze sklepów przy Alei 600-lecia ujęła dwóch nieletnich złodziei. Policjanci przekazali nastolatków pod opiekę rodziców. Teraz za swój czyn będą musieli odpowiedzieć przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło 14 czerwca.

Zapomniał o liczniku

TERESIN W ręce teresińskich policjantów wpadł kierowca forda mondeo, który na ulicy Szymanowskiej w Teresinie przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem . Do zdarzenia doszło 15 czerwca.

Podwójny pech

TERESIN Policjanci zatrzymali w Teresinie mężczyznę, który kierował daewoo, nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat. Zatrzymano również dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Zdarzenie miało miejsce 15 czerwca.

Wylądował w polu

BRZOZÓW Mieszkaniec gminy Sanniki, kierujący oplem, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wylądował  w polu. Za co został ukarany mandatem. Do zdarzenia doszło 16 czerwca w Brzozowie.

Skok po głośniki

FAMUŁKI BROCHOWSKIE Nieznany sprawca włamał się do jednego z domków letniskowych w Famułkach Brochowskich, skąd zabrał dwa głośniki. Kradzież miała miejsce 16 czerwca.

Za ciężka stopa

BIELICE Funkcjonariusze z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Bielicach kierowcę bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz sporządzili wniosek o ukaranie go przez sąd. Zdarzenie miało miejsce 17 czerwca.

Skasował suzuki

SOCHACZEW Na ulicy Grunwaldzkiej w Sochaczewie kierujący oplem vectrą podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w prawidłowo jadące suzuki. Do kolizji doszło 18 czerwca.

 Totalna głupota

DĘBÓWKA W miejscowości Dębówka policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem honda. Okazało się, że mężczyzna ma 2 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz jechał pojazdem bez kasku. Do zatrzymania doszło 18 czerwca.

opr. atu