Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1545
0
PODZIEL SIĘ
Skasował bmw
SOCHACZEW Na ulicy Łuszczewskich w Sochaczewie kierujący pojazdem toyota avensis nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z bmw. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę kolizji mandatem. Do zdarzenia doszło 5 czerwca.
Popił i pojechał
PRZĘSŁAWICE W Przęsławicach, 5 czerwca, w ręce sochaczewskiej drogówki wpadł kierowca seata cordoby. Okazało się, że próbował kierować samochodem, mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grożą mu dwa lata więzienia.
Trafiła w drzewo
FELIKSÓW We wtorek, 6 czerwca, w Feliksowie 59-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego kierująca fiatem seicento straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kierująca oraz pasażerka zostały przewiezione do szpitala.
Kolekcjoner kołpaków
SOCHACZEW Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie został poinformowany przez jedną z mieszkanek miasta, że nieznany sprawca ukradł jej cztery kołpaki z jej samochodu.  Kradzież miała miejsce  6 czerwca na ul. Wojska Polskiego.
 
Wandal w akcji
SOCHACZEW Nieznany sprawca porysował lakier i urwał lusterko od volkswagena tiguan zaparkowanego na ulicy  Konstytucji 3 Maja w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 7 czerwca.
Zapłacił i wyszedł
SOCHACZEW Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali  do kontroli drogowej kierowcę alfa romeo. Okazało się, że 27–latek nie posiadał uprawnień do kierowania i był poszukiwany przez lubartowski sąd. Poszukiwanego zatrzymano, lecz po uiszczeniu grzywny został zwolniony.  Do zdarzenia doszło 7 czerwca.
Kolizja na Polnej
SOCHACZEW Na ulicy Polnej w Sochaczewie mieszkaniec gminy Kampinos, kierujący subaru forester, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z  mercedesem. Kolizja miała miejsce 8 czerwca.
Przerwany sen
MŁODZIESZYN Policjanci zauważyli na jednej z młodzieszyńkich ulic leżącego mężczyznę. Funkcjonariusze odprowadzili go do domu i przekazali pod opiekę rodzinie. Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca.
 Skok po wiertarki
SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do jednego z garaży przy ulicy Partyzantów. Złodzieje wynieśli z niego elektronarzędzia. Do włamania doszło 9 czerwca.
Na gorącym uczynku
WÓJTÓWKA Personel jednego ze sklepów w Wójtówce zatrzymał mężczyznę na kradzieży sklepowej. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem.
opr. atu