Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1229
0
PODZIEL SIĘ
Uwaga na kieszonkowców
SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł z torebki dowód rejestracyjny od mercedesa. Do zdarzenia doszło 29 maja na ulicy Pokoju.
Nieudana ucieczka
WIENIEC Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca gminy Iłów, mimo nakazu nie stawił się do zakładu karnego. Zdarzenie miało miejsce 30 maja.
Podwójny pech
ŻUKÓW Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w Żukowie mieszkańca gminy Sochaczew, który próbował jechać motorowerem, mając 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek mężczyźnie zabrano również dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło 30 maja.
Na gorącym uczynku
SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy Piłsudskiego, 31 maja zatrzymała dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego, którzy ukradli kosmetyki. Sprawcy, w wieku 17 i 27 lat, zostali ukarani przez przybyłych na miejsce policjantów mandatami za popełnione wykroczenie. Do podobnego zdarzenia doszło tego samego dnia również w jednym ze sklepów w Al. 600-lecia. Tam obsługa zatrzymała kobietę i mężczyznę, którzy usiłowali dokonać kradzieży. Także i oni zostali ukarani mandatami.
Kosztowna libacja
SOCHACZEW W czwartek, 1 czerwca, policjanci ukarali mandatami uczestników alkoholowej libacji w parku przy ulicy Chopina.
Na tropie królików
BORZYMÓWKA Policjanci otrzymali informację o kradzieży królików z jednej z posesji w Borzymówce. Funkcjonariuszom bardzo szybko udało się znaleźć sprawcę kradzieży i odzyskać skradzione zwierzęta, które wróciły do właścicielki. Do zdarzenia doszło 2 czerwca.
Złodziej się obłowił
MISZORY Złodzieje włamali się do pomieszczenia gospodarczego na jednej z działek rekreacyjnych w Miszorach. Ich łupem padły trzy dekodery telewizyjne, alkohol i samowary. Kradzież miała miejsce 3 czerwca.
Staranował opryskiwacz
GIŻYCE Do policyjnego aresztu 3 czerwca trafił obywatel Ukrainy, który pod wpływem alkoholu próbował kierować fordem escortem. Jakby tego było mało, uderzył w tył ciągnika rolniczego z opryskiwaczem.
Opróżnił piwnice
SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia w piwnicy jednego z domów przy ulicy Rolniczej w Sochaczewie, skąd ukradł elektronarzędzia. Do kradzieży doszło 4 czerwca.
Totalne zamroczenie
MŁODZIESZYN Policjanci zostali powiadomieni, że nietrzeźwy mężczyzna dobija się do jednego z mieszkań w Młodzieszynie. Okazało się, że mężczyzna był tak pijany, że pomylił budynek. Policjanci doprowadzili go do miejsca zamieszkania.

opr. atu