Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

1208
0
PODZIEL SIĘ
Staranowała rowerzystę
SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa kierująca fordem mondeo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W efekcie czego, doszło do kolizji z rowerzystą. Skończyło się na potłuczeniach kierującego rowerem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem. Do zdarzenia doszło 19 czerwca na ulicy Słowackiego.
Wpadł poszukiwany
IŁÓW Na Rynku Staromiejskim w Iłowie 19 czerwca policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego.
 Handlował podróbkami
SOCHACZEW Policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją sochaczewskiej komendy 20 czerwca zatrzymali 39-letniego obywatela Rumunii, który handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Przyłapany został na targowisku miejskim. Oferowane podkoszulki sprzedawał o wiele taniej, niż oryginalny produkt. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. Nie spodziewał się, że zostaną mu postawione zarzuty handlowania podróbkami. Zatrzymany miał przy sobie również kilkaset złotych, i jak podejrzewają policjanci, pochodzące z dziennego utargu. Cała kwota została zabezpieczona na poczet przyszłych kar i roszczeń. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.
Popił i pojechał
KOŻUSZKI PARCEL W trakcie rutynowej kontroli drogowej wpadł 50-letni kierowca forda mondeo. Badanie alkotestem wykazało, że mężczyzna kieruje po alkoholu. Do zdarzenia doszło 21 czerwca.
Wjechała w tira
KAROLKÓW SZWAROCKI Kobieta kierująca oplem combo doprowadziła do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki daf. Kobieta wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Policjanci zatrzymali jej dowód rejestracyjny od opla i nałożyli mandat. Do zdarzenia doszło 22 czerwca.
Chciał się napić
SOCHACZEW 37-latek z Sochaczewa wypije najdroższe piwo w swoim życiu. Mężczyzna został przyłapany 22 czerwca w sklepie na ulicy Targowej na kradzieży kilku butelek z piwem. Policjanci wręczyli mu wysoki mandat.
Wpadł pod koła
LUBIEJEW Trwa wyjaśnianie zdarzenia, do jakiego doszło 23 czerwca na drodze w Lubiejewie. Pod koła bmw wpadł pies. Policja sprawdza, kto puścił nieodpowiedzialnie psa na drogę.
Trzy promile na rowerze
SOCHACZEW 37-letni rowerzysta jechał, mając trzy promile alkoholu. Mężczyzna został złapany prze policjantów z drogówki na ulicy Traugutta.
Ktoś uszkodził auto
SOCHACZEW Nieznani sprawcy uszkodzili seata alteę mieszkanki Sochaczewa. Kobieta zgłosiła, że do zdarzenia doszło 24 czerwca na ulicy Żeromskiego.
Oprac. BN