Strona główna Sport Kolejny Teresina remis z czołówką

Kolejny Teresina remis z czołówką

1020
0
PODZIEL SIĘ

PIŁKA NOŻNA Warszawska Liga Okręgowa

W drugim kolejnym meczu ze ścisłą czołówką tabeli podopieczni Adama Warszawskiego odnotowali drugi remis. To z jednej strony dobre wyniki, niestety faktem jest, że w szóstym kolejnym spotkaniu nie udało się odnieść zwycięstwa. Od początku Teresin groźnie zaatakował i już w 10 minucie po świetnym uderzeniu z półprzewrotki Michała Bargła mógł cieszyć się prowadzeniem. Trzy minuty później Michał strzelał z podobnego miejsca jednak tym razem piłka nieznacznie minęła spojenie bramki gości. A później w grze pojawiło się sporo chaosu. Zarówno jeden jak i drugi zespół miał problem z przedostawaniem się z piłką w pole karne, gra była rwana z dużą ilością strat ale i stałych fragmentów gry. Teresin fragmentów tych miał wyjątkowo dużo lecz żaden z nich nie przerodził się w bramkę.

Tuż po wznowieniu gry Piast wykonywał rzut wolny z 17 metra na wprost bramki Michała Nowakowskiego. Silny strzał został odbity przez bramkarza, po chwili golkiper instynktownie odbił drugie uderzenie, niestety piłka ponownie trafiła do zawodnika gości          a ten w trzeciej próbie już się nie pomylił i padło wyrównanie. Do końcowego gwizdka pozostawała jeszcze prawie cała druga połowa. Obydwa zespoły próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść lecz gra nadal toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.        Remis utrzymał się do końca i spowodował spadek na ósme miejsce w tabeli.

Za tydzień ostatnia odsłona sezonu, którą będzie wyjazd do zdegradowanego Rysia Laski. Aby mieć stuprocentową pewność uniknięcia baraży o utrzymanie należy bezwzględnie przywieźć stamtąd jakąś punktową zdobycz.

KS Teresin – Piast Piastów 1:1 (1:0)

Bramka dla Teresina: Michał Bargieł (10 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński (46 K. Buczyński), Zych, Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński (46 K. Bargieł), Bauman, Figat (86 Laskowski), Węsek, Kuśmider – M. Bargieł

KST