Zakończyli sezon

151
0

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa
Jako ostatni piłkarską wiosnę zakończyli piłkarze Unii Iłów. W ostatnim swoim meczu futboliści Tomasza Trafalskiego bez najmniejszych przeszkód pokonali ostatnią w tabeli Spójnię Mała Wieś. Trzecie miejsce w tabeli jest dla iłowian sporym osiągnięciem.
Nie powiodło się natomiast Stegnom Wyszogród, które na własnym boisku przegrały 2:5 z Amatorem Maszewo. Goście już w pierwszej połowie strzelili cztery gole i starali się kontrolować przebieg gry na boisku. Gospodarze strzelili jednak dwa gole i zrobiło się ciekawie. Wynik meczu ustalił Jakub Szczepankiewicz, który skutecznie wykonał rzut karny w dziewięćdziesiątej minucie gry. Był to drugi karny w meczu podyktowany dla rywali Stegien. Pierwszy w 68. minucie nie został wykorzystany przez rywali.