Strona główna Sport Przegrany baraż

Przegrany baraż

188
0

PIŁKA NOŻNA Warszawska Liga Okręgowa Promyk Nowa Sucha przez cały sezon ambitnie walczył w warszawskiej okręgówce. Niestety zajął w niej miejsce, które zmusiło nasz zespół do walki w barażach o utrzymanie się w lidze. Niestety pierwszy mecz, na własnym boisku, piłkarze Jerzego Podbrożnego przegrali z kretesem.
Rywale z Białołęki przystąpili do meczu bardziej zdeterminowani i po niecałych 40. minutach prowadzili już 3:0. Co prawda gospodarze starali się odgryzać, jednak na wiele się to nie zdało. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale i w niej rywale strzelili naszym gola tuż przed zakończeniem spotkania. Promyk przegrał pierwszy mecz barażowy 0:4 i jest mało prawdopodobne, żeby w rewanżu odrobił straty, ale dopóki piłka w grze, to wszystko się zdarzyć może.

Promyk Nowa Sucha – AGAPE Białołęka 0:4 (0:3)
skład: Bartłomiej Dragański – Dominik Popławski, Marek Simiński, Marcin Gajda, Marcin Jaworski (53′ Bartłomiej Stypuła, 80′ Karol Drązikowski)), Paweł Zienkiewicz (46′ Maciej Nowicki), Marcin Nowak, Łukasz Piórkowski, Michał Maciak, Sylwester Płacheta i Artur Rogala (22′ Piotr Kamiński)