Strona główna Sport ZAPISY NA TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

ZAPISY NA TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

906
0
PODZIEL SIĘ
PIŁKA NOŻNA XVII Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w niedzielę 4 czerwca na stadionie MOSiR w Chodakowie oraz boisku Zespołu Szkół w Chodakowie.
Turniej Dzikich Drużyn na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych ziemi sochaczewskiej. Pomysłodawcą tej imprezy jest Maciej Małecki, który w 2001 roku na stadionie Orkana zorganizował pierwsze zawody. Z biegiem lat na turniej stawiało się coraz więcej drużyn, coraz więcej osób też angażowało się w organizację imprezy. Od siedmiu lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz tradycyjnie Powiat Sochaczewski ze starostą Jolantą Gonta.
Drużyny liczą 6 zawodników z bramkarzem (można zgłosić do 10 zawodników) i rywalizują w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjum i open. Zgłaszają się przede wszystkim drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo – rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon, nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie.
– Atrakcji nie zbraknie także i w tym roku – mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor biura posła Macieja Małeckiego, który koordynuje prace organizacyjne – Staramy się, żeby każdy, kto przyjdzie na stadion w Chodakowie, znalazł coś dla siebie. Dlatego przygotowujemy konkursy dla młodszych i starszych.
Jak zgłosić drużynę do Turnieju?
Zapisy tylko do 24 maja w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3 oraz hali sportowej przy ul. Chopina 101. Uwaga!!! Limit 16 drużyn w każdej kategorii. Nie ma zgłoszeń drużyn w dniu zawodów!
Zgłoszeń dokonujemy na formularzach dostępnych na stronach Turnieju: facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew; maciejmalecki.pl; sochaczew.pl .
Wypełnione zgłoszenie musi zawierać nazwę, kategorię wiekową drużyny, dane zawodników i opiekuna oraz rozmiary koszulek. W przypadku zawodników niepełnoletnich muszą zostać dołączone zgody rodziców (druki są też na stronach internetowych).
Zespoły, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat, mogą zostać zapisane tylko przez dorosłego opiekuna. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum wiek zawodników jest ustalany na podstawie legitymacji szkolnej.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Zamek, Maciej Małecki poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Sochaczew. Współorganizacja: Starosta Sochaczewski, MOSiR Sochaczew, KS Bzura Chodaków, Fight Club Dragon, Zespół Szkół w Sochaczewie, Klub Wolontariuszy MOPS Sochaczew.
AL

Fot. O ten imponujący puchar, który prezentuje Maciej Małecki będą w tym roku walczyć piłkarze