Strona główna Kultura Wybierz filmy na projekcje na plaży

Wybierz filmy na projekcje na plaży

1010
0
PODZIEL SIĘ
Tak było przed rokiem na Podzamczu/ fot UM
Do 9 czerwca możemy głosować na cztery filmy, spośród 73. propozycji, które zostaną wyświetlone w ramach tegorocznego Kina Plenerowego. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetowa: kino.sochaczew.pl.
Zwyciężą filmy z największą liczbą głosów. I to one zostaną pokazane podczas seansów, które zaplanowano na miejskiej plaży w dniach: 6 i 20 lipca o godz. 21.30 oraz 3 i 17 sierpnia o godz. 21.00. Na widzów będzie czekał ekran o powierzchni 20 m kw. i 80 leżaków. Przed każdym seansem odbędą się konkursy i zabawy z nagrodami fundowanymi przez Urząd Miasta.
Dodajmy, że w tym roku w ramach Sochaczewskiego Kina Plenerowego przewidziano również pokaz filmu „Brata Naszego Boga” na podstawie dramatu Karola Wojtyły. Film przedstawia losy polskiego powstańca, malarza i zakonnika świętego brata Alberta Chmielowskiego, patrona parafii św. Brata Alberta w Karwowie. Seans odbędzie się na terenie przyległym do kościoła 17 czerwca o 21.00, czyli w dniu – w którym brat Albert przyjął chrzest. Na ten dzień przypada także parafialny odpust.
atu