Strona główna Wyszogród Wodna wiślana wyprawa

Wodna wiślana wyprawa

943
0
PODZIEL SIĘ
WYSZOGRÓD Z nadejściem wiosny rozpoczęły się rejsy turystyczne po Wiśle – tramwajem wodnym, które organizuje gminna spółka Fresh Market Wyszogród. Popłynąć można w każdy weekend od 1 maja do końca sierpnia. Tramwaj wypływa o pełnych godzinach: w soboty od 15 do 19, w niedziele od 11 do 19. W pozostałe dni tygodnia organizowane są wyprawy grupowe, rodzinne, urodzinowe, które są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich lubiących wodne przygody i relaksujący szum wody.
Gwarancją zorganizowania rejsu jest uzbieranie co najmniej 8 chętnych osób dorosłych, jednak jednorazowo. Organizując wycieczkę, należy mieć na uwadze, że na pokładzie nie zmieści się więcej niż 12 pasażerów.
Czas trwania tej przyjemności to 50 minut. Cena biletu dla dzieci od  lat 3 do 12 to jedyne 5 złotych, rodziców, osoby dorosłe obowiązuje kwota dwukrotnie wyższa. Bilety są do kupienia u kapitana tramwaju Bogdana Pielacińskiego. Istnieje też możliwość  zakupu w kawiarni Cafeteria Cream, przy ulicy Rębowskiej 29 w Wyszogrodzie.
JMS