Strona główna Imprezy Wielkie żarcie przy pływalni w Sochaczewie

Wielkie żarcie przy pływalni w Sochaczewie

1131
0
PODZIEL SIĘ
W weekend 19-21 maja na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej odbędzie się druga edycja Sochaczewskiego Festiwalu Piwa i Streetfoodu pod patronatem burmistrza Sochaczewa. Swoje potrawy będzie serwować kilkunastu dostawców z całej Polski. Browar Socho przygotuje specjalne piwo na to wydarzenie.
Ubiegłoroczny zlot food trucków na placu Kościuszki spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Teraz jego formuła zostanie rozszerzona. Oprócz kuchni z całego świata odwiedzający festiwal będą mogli skosztować wysokiej jakości piwa warzonego w lokalnych browarach. Swoje produkty zaoferują dwaj producenci piw – Browar Koreb oraz Browar Socho.
Ponadto przez trzy dni na terenie MOSiR swoje przysmaki zaoferuje około 15 food trucków. Jak deklarują organizatorzy, do naszego miasta przyjadą m.in. czterej sprzedawcy burgerów, oferujący produkty z najlepszej dostępnej na rynku wołowiny. Poza tym smakosze będą mogli spróbować tortilli, buritosów, pojawią się sochaczewskie zapiekanki, niemieckie kiełbaski, gruzińskie lawasze, doskonale pasujące do piwa belgijskie frytki, węgierskie langosze, potrawy z tak zwanej szarpanej wołowiny i wieprzowiny. Dla bardziej wymagających będą też dostępne m.in. pieczone kasztany. W formie deseru przewidziano lody własnej roboty, będzie bus z kołaczami i naleśnikami, podobnie jak w poprzednim roku w ofercie znajdą się też owoce w czekoladzie.
Jedzenie i napoje serwowane będą od piątku do niedzieli, w godzinach od 12 do 20. Podczas festiwalu wyznaczona zostanie również specjalna strefa do zabaw dla dzieci. Dla losowo wybranych klientów organizatorzy przygotowali nagrody w postaci karnetów na sochaczewską pływalnię „Orka”.

źródło: sochaczew.pl