Strona główna Sport W Budkach pamiętają o Sylwku

W Budkach pamiętają o Sylwku

885
0
PODZIEL SIĘ

TENIS STOŁOWY W hali sportowej szkoły w Budkach Piaseckich odbył się III Memoriał im. Sylwestra Rozdżestwieńskiego w tenisie stołowym. Zawody zorganizowała rodzina Selerskich oraz ULKS Tęcza Budki Piaseckie. Organizatorzy zapewnili uczestnikom posiłek, napoje oraz bardzo atrakcyjne nagrody nie tylko rzeczowe.

W turnieju kobiet wystartowało dziewięć tenisistek stołowych. Najlepszą z nich okazała się Paulina Stachlewska (Dwójka Rawa Mazowiecka), która w finale pokonała 3:1 wychowankę SKTS-u Wiktorię Zaniewską (Hals Wadwicz Warszawa). Kolejne miejsca zajęły zawodniczki Tęczy Budki Piaseckie Aleksandra Wojtczak i Aleksandra Paruszewska.

W turnieju mężczyzn zagrało trzydziestu jeden zawodników. W finale Mateusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie) ograł 3:1 Marka Markowskiego (IRKTS Józefów). W małym finale Damian Selerski (Tęcza Budki Piaseckie) był lepszy od wychowanka MKS Orkan Sochaczew – Andrzeja Wawrzyniaka (Fructoplant Gąbin).

Oprócz turniejów głównych odbył się jeszcze turniej pocieszenia. Najlepszy w nim był Marek Korzemski, który w finale wygrał 3:1 z Rafałem Malinowskim. Na najniższym stopniu podium stanęli Stanisław Głowacki i Jacek Malinowski.

Tomasz Ertman