Strona główna Sport Szymanowski Puchar Orlika

Szymanowski Puchar Orlika

1063
0
PODZIEL SIĘ
PIŁKA NOŻNA Już po raz drugi kompleks sportowy w Szymanowie gościł chętnych sympatyków piłki nożnej, którzy rywalizowali o puchar Orlika.
W tym roku do zawodów zgłosiło się dziewięć ekip, które podzielone zostały na dwie grupy eliminacyjne. Jak zwykle nie brakowało sportowej zabawy i emocjonujących akcji i goli.
Ostatecznie po główne trofeum rozgrywek sięgnęła drużyna pod nazwą FC Przecinaki w składzie: Łukasz Baczyński, Bartosz Szewczyk, Patryk Paduch, Marcin Markiewicz, Marcin Kamiński, Adam Muras, Grzegorz Białkowski.
Organizatorami przedsięwzięcia byli – Urząd Gminy Teresin, Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie oraz Animator Orlika w Szymanowie. Przyznano też nagrody indywidualne. Otrzymali je – Patryk Paduch jako najlepszy zawodnik oraz Bartosz Szewczyk jako najlepszy bramkarz turnieju.
Jak zapowiada koordynatorka imprezy Justyna Kamińska – Już dziś zapraszamy na III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa i Rady Sołeckiej Szymanowa. Zagramy 2 lipca również w tym miejscu, czyli na Orliku w Szymanowie.
Marcin Odolczyk