Strona główna Imprezy Święta z kabaretem Jurki

Święta z kabaretem Jurki

1124
0
PODZIEL SIĘ
SOCHACZEW Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja, albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie.
Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego  Spadkobiercy (Agnieszka „Marylka” Litwin – Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Publiczność czekają dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, które nie znajdzie się w telewizji.
Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki w Sochaczewskim Centrum Kultury: 19 maja (piątek), godz. 19.00, Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. Żeromskiego 8. Bilet: 60 zł, tel. 46 862-25-72.
W ramach patronatu na czytelników „Expressu Sochaczewskiego” jest 6 biletów wstępu, które będą oczekiwały u pani Jadwigi Bajurskiej w SCK ul. Żeromskiego 8.
Oprac. BN
Fot. SCK Sochaczew
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKobieta z pasją
Następny artykułIndonezyjski raj w Sochaczewie