Romans Marii Skłodowskiej-Curie

Nawet genialne umysły potrafią się poddać, gdy przychodzi miłość. Kiedy Maria Skłodowska-Curie w tragicznych okolicznościach traci ukochanego męża i naukowego partnera, Piotra, pogrąża się w rozpaczy.

Ukojenie znajduje w pracy ponad siły. Lecz gdy wydaje się, że nic nie jest w stanie przywrócić jej radości życia, zdarza się to, co najbardziej niespodziewane. Miłość. Nadchodzi nagle i sprawia, że dwoje ludzi znów może zaznać szczęścia. Maria Curie – zrozpaczona wdowa, i Paul Langevin – uczeń Piotra, przyjaciel rodziny uwikłany w nieszczęśliwe małżeństwo, zostają kochankami. Jednak nie wiedzą jeszcze, że za plecami miłości zawsze czyha zazdrość. Wkrótce prasę obiega szokująca wiadomość – kandydatka do drugiego Nobla ma romans z żonatym mężczyzną. Na Marię spada lawina oszczerstw, a rozszalały tłum atakuje jej dom.

Lecz gdy wokół szaleje burza, Maria pozostaje spokojna jak nigdy. I jak nigdy walczy o godność i szczęście.
„Kochanek” to intymny portret Marii Skłodowskiej-Curie – naukowego geniusza i silnej kobiety, gotowej zaryzykować wszystko dla tych, których kocha.

Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 5 egzemplarzy tej ciekawej książki.

Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + Vat), o treści: express. po kropce kochanek oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 14 maja 2017r, do godziny 12.00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz