Strona główna Sochaczew miasto Przebudowa Trojanowskiej przebiega ekspresowo

Przebudowa Trojanowskiej przebiega ekspresowo

1167
0
PODZIEL SIĘ
Wygląda na to, że przy takim tempie prac termin zakończenia przebudowy ulicy Trojanowskiej zostanie dotrzymany. A ten został wyznaczony firmie Prima przez sochaczewskiej starostwo na 30 października.
W ciągu półtora tygodnia, od rozpoczęcia prac zdjęto już nawierzchnię ulicy na odcinku od ogródków działkowych do Okrężnej oraz część istniejącego chodnika. Usunięto także pas zielni po północnej stronie ulicy, gdzie ma zostać wybudowany dodatkowy chodnik oraz ścieżka rowerowa. To z kolei pozwoliło na rozpoczęcie układania kanalizacji deszczowej. Równocześnie budowana jest także nowa podziemna sieć energetyczna.
Dodajmy, że pierwszy etap przebudowy Trojanowskiej został podzielny na trzy odcinki prac. Pierwszy z nich obejmie Trojanowska od skrzyżowania z drogę wewnętrzną miedzy blokami do skrzyżowania z ul. Okrężną, bez samego skrzyżowania. Tu prace potrwają do lipiec. Następnie przebudowany zostanie odcinek od wjazdu od hurtowni P.H.U. Tarczyk do skrzyżowania z ul. Łąkową. Te prace zostaną wykonane w sierpniu. Zaś trzeci, wrześniowy etap obejmie przebudowę skrzyżowania z Al.600-lecia i odcinek Trojanowskiej do ogródków działkowych. Prace będą prowadzone również od skrzyżowania z ul. Okrężną do wjazdy na teren hurtowni P.H.U. Tarczyk.
jur
Fot.: Jerzy Szostak