Ostatnie dni zapisów na Turniej Dzikich Drużyn

Tylko do środy 24 maja można zapisać drużynę do Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek. Zapisy są przyjmowane w sekretariacie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 (budynek Pływalni Orka).

XVII Turniej Dzikich Drużyn odbędzie się w niedzielę 4 czerwca na boiskach w Chodakowie.

– Przypominam, że to już ostatnie dni na zgłoszenie zespołów do turnieju. Zawody rozgrywamy w kategoriach szkoły podstawowe klasy I-III i osobno IV-VI, gimnazjum, open i kategoria open kobiet –mówi minister Maciej  Małecki pomysłodawca największej piłkarskiej imprezy w powiecie sochaczewskim.
Na boisku jednocześnie w każdej drużynie występuje 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić do 10 zawodników. Drużyny, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zgłoszone tylko przez dorosłego opiekuna.

W turnieju organizowanym przez ministra Macieja Małeckiego i Stowarzyszenie Zamek współorganizatorami są burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, Starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków. Wspierają ich Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon i sochaczewski Klub Wolontariuszy. Wsparcia udzielił także Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Jak zgłosić drużynę do Turnieju?

Drużynę zgłasza pełnoletni opiekun, tylko do 24 maja, w budynku Pływalni Orka -sekretariacie MOSiR Sochaczew (ul. Olimpijska 3).

Nie będzie możliwości zgłoszenia drużyny w dniu zawodów!

UWAGA! W każdej kategorii limit wynosi 16 drużyn. Decyduje kolejność złożenia kompletnych dokumentów.

Formularze zgłoszeń, zgody rodziców i regulamin zawodów są dostępne na:www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl oraz w sekretariacie MOSiR Sochaczew ul. Olimpijska 3 (budynek Pływalni Orka). Informacje o turnieju tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl,

UWAGA!!! Otwarte losowanie drużyn w tygodniu przed zawodami.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz