Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1494
0
PODZIEL SIĘ
Znikające wiertarki
SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do jednego z garaży przy ulicy Krakowskiej w Sochaczewie. Łupem złodziei padły elektronarzędzia. Kradzież miała miejsce 25 maja.
Zderzenie z megane
SOCHACZEW Na ulicy Targowej 87-letni mężczyzna kierujący oplem corsą nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z renault megane. Do kolizji doszło 22 maja.
Za ciężka noga
TERESIN We wtorek, 23 maja, 37-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego kierujący alfa romeo przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali wysokim mandatem. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ulicy Szymanowskiej.
Złapał złodzieja
SOCHACZEW Kierownik jednego ze sklepów odzieżowych przy ulicy Warszawskiej powiadomił policję o ujęciu złodziejki. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał kobietę mandatem. Do zatrzymania doszło 23 maja.
Znikający rower
TERESIN Nieznany sprawca 24 maja ukradł rower zaparkowany przy stacji PKP w Teresinie.
Trafił za kraty
SKUTKI W środę, 24 maja, policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Skutkach.
Skok po biżuterię
SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do dwóch mieszkań w jednym z bloków przy ulicy 1 Maja, skąd ukradli biżuterię. Włamanie miało miejsce 24 maja.
 Przyczepa wyparowała
MŁODZIESZYN Mieszkaniec gminy Młodzieszyn poinformował w czwartek, 25 maja, dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznani sprawcy ukradli z parkingu przyczepę samochodową. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.
Stracił prawko
KARŁOWO Funkcjonariusze sochaczewskiej drogówki zabrali prawo jazdy 59-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.
Skradł dane
TERESIN W piątek, 26 maja, mieszkaniec gminy Teresin poinformował policję, że nieznany sprawca posługując się jego danymi, zaciągnął pożyczkę w wysokości kilkuset złotych.
Trafił w drzewo
KĄTY Kierujący toyotą yaris 26-letni mieszkaniec gminy Sochaczew stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło 27 maja w Kątach.
Marihuana w torebce
SOCHACZEW Na ulicy Kochanowskiego w Sochaczewie policjant z SPPP znalazł u 33-letniego mężczyzny foliową torebkę z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymanie miało miejsce 27 maja.
Bez prawka
PAPROTNIA Policja zatrzymała 32–letniego mieszkańca gminy Baranów, który kierował oplem, nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło 28 maja w Paprotni.
Na podwójnym gazie
SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali 32-letniego obywatela Armenii, który kierował oplem sintrą, mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli doszło 29 maja na ulicy Płockiej.
opr. atu