Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

1079
0
PODZIEL SIĘ

Trzeźwiał w areszcie

SOCHACZEW Policjanci zostali poinformowani 16 maja, że na Podzamczu leży nietrzeźwy mężczyzna. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci uznali, że znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Zdecydowali, by do czasu wytrzeźwienia umieścić go w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Zakłócali ciszę nocną

SOCHACZEW Patrol policji ukarał mandatem kilka osób nadużywających alkohol i zakłócających ciszę nocną. Do zdarzenia doszło 16 maja na ulicy Kordona Janickiego.

Wrócił do ośrodka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Sochaczewa, który zgodnie z nakazem miał być doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Chłopak został tam przekazany 17 maja.

Jechał bez uprawnień

KOŻUSZKI PARCEL Policjanci zatrzymali 17 maja do kontroli drogowej kierowcę volvo. Okazało się, że osoba jadąca pojazdem nie posiada prawa jazdy, więc stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego. Volvo zostało administracyjnie usunięte z drogi i przekazane na policyjny parking. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

Pijak się awanturował

TERESIN Policjanci zostali wezwani do nietrzeźwego i agresywnego mężczyzny na ulicę Torową w Teresinie. Mężczyzna nie stosował się do wydawanych poleceń. Policjanci zdecydowali w tej sytuacji o jego zatrzymaniu i osadzeniu w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 18 maja.

Zderzenie z sarną

KONARY W miejscowości Konary młoda sarna wbiegła wprost pod koła nadjeżdżającego opla astry. Zwierzę zostało potrącone, a samochód uległ niewielkim uszkodzeniom. Wypadek wydarzył się 18 maja.

Pomazali wagony

SOCHACZEW Czterech nieznanych mężczyzn wymazało farbą dwa wagony. Zdarzenie to zgłosił dyspozytor ruchu PKP, który zauważył malunki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Sprawcom grozi kara za zniszczenie mienia publicznego.

BN