Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

949
0
PODZIEL SIĘ
Szarżował po pijanemu
SOCHACZEW Mieszkańcy zgłosili, że ulicą 15 Sierpnia porusza się nietrzeźwy rowerzysta. Patrol zatrzymał na miejscu rowerzystę. Badanie alkotestem wykazało, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 1 maja.
Jechał bez prawka
SOCHACZEW Trzydziestoletni mieszkaniec Sochaczewa kierował seatem, nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a pojazd został usunięty administracyjnie z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego 1 maja.
Kierował z zakazem
KOZŁÓW BISKUPI Mieszkaniec Sochaczewa prowadził skodę, choć cofnięto mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kierowca został zatrzymany przez patrol policji 2 maja.
Ukradł węgiel
KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca podczas nieobecności domowników ukradł węgiel z ich szopy. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim 3 maja.
Staranował auto
SOCHACZEW Nieznany sprawca z nieustalonej przyczyny doprowadził do kolizji z zaparkowanym na ulicy Botanicznej citroenem. Do zdarzenia doszło 4 maja.
Wpadł z wizytą
SOCHACZEW Ochrona sklepu przy ul. 600-lecia zatrzymała 4 maja 20-letniego mieszkańca gminy Kampinos. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży sklepowej . Policjanci wręczyli złodziejowi mandat.
Jechał z promilami
PAPROTNIA Policjanci ukarali mandatem 42-letniego rowerzystę, który jechał pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci sporządzili notatkę o jego ukaranie. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni 5 maja.
Kierowca na gazie
SZYMANÓW Mieszkaniec gminy Teresin kierował volkswagenem polo, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Szymanowie. Policja zatrzymała go do kontroli drogowej 6 maja.
Jechał bez uprawnień
GRANICE Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault clio. W trakcie sprawdzania okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice 6 maja.
Lublinianin na wzmocnieniu
BIELICE W czasie patrolu drogowego 7 maja policjanci zatrzymali mieszkańca Lublina jadącego bmw. Mężczyzna kierował autem pod wpływem alkoholu.
BN