Strona główna Konkursy Kosmetyki na lato

Kosmetyki na lato

1111
0
PODZIEL SIĘ
W sezonie letnim 2017 roku Soraya prezentuje nową odsłonę linii słonecznej. Udoskonalone formuły, nowe, atrakcyjne opakowania i szeroki wybór wariantów.
W składzie nowych produktów Soraya oprócz fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych znalazły się także nawilżające algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, które sprawiają, że opalona skóra jest gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy. Również opakowania zyskały nowy wygląd. Specjalnie dla marki Soraya została zaprojektowana nowa, unikalna, ale również poręczna butelka, a dopełnieniem całości jest atrakcyjna szata graficzna z dobrze czytelnymi komunikatami dla konsumenta.
Specjalnie dla najmłodszych
Linia do pielęgnacji słonecznej Soraya to również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga wyjątkowej ochrony, w ich składzie znalazły się łagodne składniki pielęgnacyjne, takie jak ochronny elfowy kwiat, odżywcza bawełna, czy łagodzący d-pantenol. Na opakowaniach pojawiły się animowane postaci, które z pewnością przyciągną wzrok każdego dziecka.
Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 3 zestawy słonecznej lini Soraya
Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + Vat), o treści: express. po kropce soraya oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 21 maja 2017r, do godziny 12.00
Rozwiązanie konkursu z numeru 18
Książki „Kochanek” otrzymują: Anna Markiewicz, Aneta Majchrowska, Marlena Pięta, Kacper Piekarski, Zuzanna Woś.
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpanakopita z serem Aldamer
Następny artykułJest taka uliczka